حمل و نقل هوایی

حمل و نقل هوایی عبارت است از انتقال و حمل کالا توسط حامل هوایی، که ممکن است بصورت چارتر یا بازرگانی باشد. انتقال چنین محموله هایی از دروازه های حمل و نقل مسافری و تجاری به هر کجا که هواپیماها قادر به پرواز و فرود آمدن باشند، انجام می شود. حمل و نقل هوایی برای اولین بار در سال ۱۹۱۱ برای حمل مراسلات پستی به عنوان محمولهء باری، مورد استفاده قرار گرفته است.

 

انجام کلیه امور حمل و نقل هوایی|سرویس DOOR TO DOOR|ترخیص بار هوایی|کالای خطرناک|واردات و صادرات هوایی|حمل هوایی کالاهای حساس و حجم بالا|حمل و نقل بین المللی

حمل و نقل هوایی

در ۴۰ سال اخیر رشد چشمگیری به عنوان یک صنعت در راستای گسترش بازارها و شبکه های تجاری داشته است، بطوریکه امروزه گزینه ای کارآمد برای حمل و نقل داخلی و بین المللی اطلاق می شود.

حمل و نقل هوایی سهم عمده ای در فعالیت تجاری کشورها دارد، به نحوی که غالباً به عنوان یکی از شاخصهای رشد اقتصادی مردم می باشد.توسعه حمل و نقل هوایی با بهبود خدمات فرهنگی و اجتماعی، گسترش فعالیتهای اقتصادی، افزایش سطح اشتغال منطقه ای و توسعه گردشگری امروزه پیشرفت محسوس تری نیز داشته است. توسعه ترابری هوایی نه تنها به عوامل طبیعی، اقتصادی و اجتماعی وابسته است. بلکه تصمیمات سیاسی، حقوقی و اعمال ضوابط و مقررات مالی و اجرایی درآن نقش تعیین کننده دارد. به همین دلیل بازنگری در قانون گزاری ها و حذف بسیاری از مقررات محدودکننده اداری ، همواره یکی از عوامل بسط فعالیت های شرکت هواپیمایی در سراسر جهان بوده است. اکنون سرعت تغییرات و پیشرفت تکنولوژی هواپیمایی با توسعه تکنولوژی صنعت هواپیمایی، در برنامه ریزی های زیربنایی اجتناب ناپذیز می باشد.

بسیاری از مشتریان به دلیل سریع بودن حمل هوایی راغب هستند از این نوع حمل جهت پیشبرد امور استفاده نمایند که شرکت کاسپین سفیر کالا آمادگی خودرا جهت اقدام سریع و بدون تاخیر در امر تحویل و حمل بارهای هوایی از کلیه نقاط جهان با تکیه بر نمایندگان خبره و کاردان اعلام می نماید . شرکت کاسپین سفیر کالا قادر به حمل محموله هایی با شکل و اندازه غیرمعمولی و با اوزان بسیار کوچک و یا بسیار بزرگ است.

تیم تخصصی ما امکانات زیر را فراهم می نماید:

خدمات Door to door

unarchive

کالاهای حساس و حجم بالا

close

کالاهای خطرناک

assignment

امور اسنادی و گواهی های مربوطه

local_shipping

ترانزیت داخلی کالا

warning

ترخیص گمرکی

فهرست